Inżynier technik chłodnictwa – praca Irlandia

Irlandia Dublin, Cork; Irlandia
 km@pracownicybudowlani.pl

Irlandzka firma produkcyjna, jeden z wiodących irlandzkich dostawców komercyjnych rozwiązań chłodniczych, zatrudnia na stanowisko Inżyniera Chłodnictwa.
Lokalizacja: Dublin, Irlandia.

Zadania:

  • Przeprowadzanie reaktywnego serwisu i wstępnie zaplanowanej konserwacji w sektorze detalicznym, komercyjnym, hotelarskim i opieki zdrowotnej,
  • Odpowiedzialność za usuwanie usterek zarówno w systemach chłodniczych, jak i HVAC, dokonywanie napraw i wymiana części w razie potrzeby,
  • Od czasu do czasu pomoc w uruchomieniu i przekazaniu ukończonych projektów,
  • Przeprowadzanie ocen lokalizacji i zapewnianie wiedzy technicznej w zakresie nowych instalacji i modernizacji,
  • Wykonywanie rutynowej konserwacji, przeglądów i napraw istniejących systemów chłodniczych.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Certyfikat F-Gaz,
  • 2 lata doświadczenia zawodowego w branży HVAC, najlepiej w środowisku serwisowym.

Gwarantujemy:

  • Dodatek za dyżury,
  • Nadgodziny płatne za przepracowane godziny,
  • Samochód dostawczy i karta paliwowa, telefon i lunch,
  • Dostęp do grupowego programu emerytalnego,
  • Wynagrodzenie: od €25.00 za godzinę.

Prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego lub e-mail km@pracownicybudowlani.pl. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się ze mną pod numerem 530685868.

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
zakwaterowanie
kwatera
od zaraz
premie dla pracowników budowlanych
premie
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
telefon służbowy dla pracownika
telefon
ubezpieczenie