Inżynier Projektu/ Młodszy Kierownik Projektu- branża kubaturowa

Polska Warszawa
 ig@pracownicybudowlani.pl

Firma inżynierska, lider w branży, specjalizująca się w kompleksowej organizacji oraz efektywnym nadzorze procesu inwestycyjnego w sektorze budowlanym, poszukuje utalentowanych specjalistów do swojego zespołu! Dołącz do dynamicznej ekipy i zdobądź możliwość rozwijania się w środowisku pełnym pasji i innowacji. Aktualnie do zespołu potrzebujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy – Warszawa

Zadania:

  • Organizowanie i prowadzenie procedury przetargowej na Generalnego Wykonawcę Inwestycji,
  • Przeprowadzanie konkursów ofert dotyczących pakietów robót, wykonywanie zestawień ofert,
  • Przygotowywanie raportów dla przełożonego na podstawie danych uzyskanych od Zespołu,
  • Ocena realizowanych budów pod kątem zgodności z harmonogramem i budżetem,
  • Wsparcie kierownika projektu w realizowanych zadaniach,
  • Koordynowanie prac związanych z prowadzonymi projektami,
  • Raportowanie postępów prac, prowadzenie zestawień i analiz w programie Excel.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym,
  • Minimum rok doświadczenia w pracy u Generalnego Wykonawcy,
  • Doświadczenie w ofertowaniu i negocjacjach,
  • Znajomość zasad przebiegu i organizacji procesu inwestycyjnego oraz zasad zarządzania projektami,
  • Umiejętność efektywnej komunikacji i pracy z ludźmi na różnych szczeblach w organizacji i z różnych obszarów,
  • Chęć poszerzania wiedzy i pasja do budownictwa,
  • Prawo jazdy kat. B.

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Wsparcie ze strony naszego zespołu, który służy pomocą,
  • Zapewniamy niezbędny sprzęt komputerowy do wykonywania obowiązków służbowych.

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
benefit - laptop
laptop
od zaraz
praca hybrydowa
premie dla pracowników budowlanych
premie
telefon służbowy dla pracownika
telefon