Inżynier budowy – praca w delegacji

Polska łódzkie, mazowieckie, pomorskie    wynagrodzenie ustalane indywidualnie + premie!
 kl@pracownicybudowlani.pl

Firma budowlana z siedzibą w Toruniu i generalny wykonawca w budownictwie przemysłowym zatrudni:

Inżyniera budowy

Miejsce pracy: łódzkie, mazowieckie, pomorskie – praca w delegacji

Wynagrodzenie: ustalane indywidualnie + premie

Zadania:

  • Koordynowanie prac sił własnych oraz podwykonawców na wyznaczonej części budowy w ścisłej współpracy z doświadczonym Kierownikiem Budowy,
  • Nadzór nad podległymi pracownikami i podwykonawcami,
  • Przygotowywanie dokumentacji odbiorczej,
  • Raportowanie postępów prac.

Wymagania:

  • Doświadczenie na ww. stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe – budownictwo,
  • Otwartość do pracy w delegacji,
  • Prawo jazdy kat. B.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • Pracę w delegacjach od poniedziałku do piątku – weekendy wolne,
  • Koszty wyjazdów służbowych całkowicie po stronie firmy,
  • Samochód służbowy, również do użytku prywatnego,
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon służbowy, komputer),
  • Możliwość pracy hybrydowej/zdalnej,
  • Możliwość rekrutacji online,
  • Coroczne wyjazdy na narty do Włoch, organizowane i opłacane przez firmę.

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres kl@pracownicybudowlani.pl lub kontakt na numer 537 504 404. Nie odbieram? Napisz sms „inżynier” – oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
praca w delegacjach
delegacje
zakwaterowanie
kwatera
benefit - laptop
laptop
odzież
premie dla pracowników budowlanych
premie
stała praca
telefon służbowy dla pracownika
telefon
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend