Inżynier budowy – instalacje sanitarne HVAC, Warszawa

Polska Warszawa
 ar@pracownicybudowlani.pl

Firma świadcząca kompleksowe usługi w zakresie wykonawstwa instalacji klimatyzacji, wentylacji, centralnego ogrzewania oraz instalacji wodno-kanalizacyjnych zatrudni na stanowisku:

Inżynier budowy – instalacje sanitarne

Zadania:

  • Planowanie oraz koordynacja robót sanitarnych w oparciu o wymagania kontraktu oraz dokumentację projektową,
  • Uczestnictwo w realizacji projektów branżowych z zakresu instalacji wentylacji i klimatyzacji,
  • Współpraca z kierownikiem budowy, GW, inwestorem i innymi wykonawcami,
  • Nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót,
  • Analiza dokumentacji technicznej,
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej,
  • Monitorowanie kosztów, sporządzanie harmonogramów rzeczowo – finansowych,
  • Dobór podwykonawców, negocjowanie warunków współpracy,
  • Dbałość o dobre relacje z klientami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – inżynieria środowiska,
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe (minimum rok) w pełnieniu funkcji inżyniera robót sanitarnych w branży wentylacji, klimatyzacji, wod-kan,
  • Znajomość programów branżowych – AutoCad,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Samodzielność, efektywność i nastawienie na realizację celów,
  • Znajomość rynku, w tym dostawców usług i towarów,
  • Znajomość asortymentu branżowego w zakresie wentylacji i klimatyzacji.

Gwarantujemy:

  • Ciekawą pracę w stabilnej, prężnie działającej firmie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji,
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop),
  • Wsparcie kadry kierowniczej,
  • Możliwość zebrania praktyki do uprawnień,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – do ustalenia w bezpośredniej rozmowie.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ar@pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny – 518 215-122  (Ania) Nie odbieram? Wyślij SMS o treści: HVAC, oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
stała praca
umowa o pracę
umowa
wolny weekend