Inżynier budowy – instalacje niskoprądowe

Polska Nowa Sól
 ar@pracownicybudowlani.pl

Firma z branży elektroenergetycznej, realizująca zadania z zakresu instalacji wewnętrznych i zewnętrznych w obiektach przemysłowych, handlowych, mieszkaniowych oraz w przestrzeniach użyteczności publicznej, zatrudni na stanowisku:

Realizacje: budowa linii przesyłowych oraz stacji transformatorowych, modernizacja sieci energetycznych, instalacje systemów zabezpieczeń i sterowania, budowa instalacji grzewczych i cieplnych, w tym centralnego ogrzewania, kotłowni i kogeneracji.

Miejsce pracy: Nowa Sól, woj. lubuskie.

Zadania:

  • Analiza dokumentacji projektowej,
  • Dobór urządzeń, materiałów i rozwiązań z dziedziny niskich prądów i systemów ochrony technicznej (np. CCTV, KD, SSWiN, SAP, DSO,LAN),
  • Kalkulacja kosztów,
  • Opracowywanie koncepcji i projektów,
  • Uczestnictwo w realizacji projektów w charakterze osoby nadzorującej.

Wymagania:

  • Wiedza z zakresu wykonywania instalacji niskoprądowych takich jak na przykład CCTV, KD, SSWiN, SAP, DSO, LAN (nie jest wymagana wiedza z zakresu wszystkich wymienionych systemów),
  • Doświadczenie na stanowisku inżyniera, projektanta , kosztorysanta lub kierownika robót instalacji niskoprądowych lub elektrycznych,
  • Umiejętność czytania schematów, planów i map,
  • Umiejętność obsługi programu Excel i Word,
  • Umiejętność podstawowej obsługi programów typu CAD,
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziana znajomość rynku, wykonawców i dostawców urządzeń
  • Mile widziane uprawnienia budowlane do projektowania i wykonywania instalacji w specjalności telekomunikacyjnej lub elektrycznej.

Gwarantujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Pracę stacjonarną w Nowej Soli (jednodniowe wyjazdy na budowy),
  • Pracę w zgranym zespole fachowców,
  • Udział w szkoleniach doskonalących, również technicznych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • Możliwość zebrania praktyki do uprawnień.

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV za pomocą formularza aplikacyjnego lub na adres e-mail ar@pracownicybudowlani.pl. Więcej szczegółów pod numerem 518 215 122. W przypadku braku kontaktu, proszę o sms. Oddzwonię.

od zaraz
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
telefon służbowy dla pracownika
telefon
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend