Inżynier budowy – branża drogowa, woj. lubelskie

Firma budowlana z branży drogowej, działająca na terenie województwa lubelskiego zatrudni Inżynierów budowy.

Zapraszamy do aplikowania osoby, które poszukują pierwszej pracy w zawodzie, jak również osoby z doświadczeniem.

Inżynier budowy – branża drogowa

Miejsce pracy: budowy na terenie województwa lubelskiego

Zadania:

  • Współpraca z Kierownikiem Budowy,
  • Nadzorowanie procesu realizacji w zakresie robót budowlanych w oparciu o wymagania kontraktu,
  • dokumentację techniczną oraz harmonogramy,
  • Nadzorowanie firm podwykonawczych,
  • Koordynowanie zamówień sprzętu, transportu, materiałów i usług niezbędnych do realizacji prac na
  • budowie,
  • Wykonywanie obmiaru i rozliczeń wykonywanych robót,
  • Udział w realizacji zadań ofertowych, w tym: analiza dokumentacji przetargowej, przygotowywanie
  • wycen, optymalizacja kosztów, zbieranie ofert, przygotowywanie tabel porównawczych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane budownictwo ( infrastrukturalne, drogowe, mostowe lub konstrukcyjne),
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i znajomość AutoCAD,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Skrupulatność, sumienność i dobra organizacja pracy,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziane doświadczenie na budowie w branży drogowej.

  • Pracę w firmie o wieloletniej tradycji w stabilnym zespole pracowników,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Życzliwą, wspierającą atmosferę pracy,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i uczenia się od najlepszych,
  • Możliwość zbierania stażu do uprawnień
  • Udział w szkoleniach,
  • Samochód służbowy, komputer, telefon,
  • Pakiet socjalny,
  • Karta MultiSport,
  • Zapewniamy okres szkoleniowo-wdrożeniowy.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ar@pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny – 518 215-122  (Ania)

Nie odbieram? Wyślij SMS o treści: Inżynier budowy lubelskie – oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
benefit - laptop
laptop
MultiSport od pracodawcy
MultiSport
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend