Elektryk ze znajomością niemieckiego i prawem jazdy – Dolna Saksonia – od zaraz, darmowe zakwaterowanie

Niemcy Diepenau- Dolna Saksonia    18-21 euro/h
 mb@pracownicybudowlani.pl
Pokaż znajomym

Niemiecka firma budowlana zatrudni na stanowisko:

Elektryk

Miejsce pracy: Diepenau (Dolna Saksonia)

Stawka: 18-21 euro/h

Zadania:

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych o napięciu do 30 kV- głównie w dziedzinie odnawialnych źródeł energii (fotowoltaika i wiatr).

Wymagania:

  • Ukończone szkolenie zawodowe jako elektryk,
  • Uprawnienia do wykonywania instalacji elektrycznych w zakresie niskiego i średniego napięcia do 30kV,
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • Prawo jazdy kat. B.

Gwarantujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • Możliwość wyrabiania godzin nadliczbowych,
  • 30 dni płatnego urlopu,
  • Darmowe zakwaterowanie,
  • Premie, bonusy, dodatki,
  • Kindergeld i niemieckie świadczenia pracownicze.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny  536 548 851. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „ELEKTRYK” – na pewno oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

Kindergeld dla pracowników
Kindergeld
umowa o pracę
kontrakt
zakwaterowanie
kwatera
praca z premią
nagrody
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
od zaraz
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
premie dla pracowników budowlanych
premie
ubezpieczenie