Elektryk – Technik systemów budynkowych – praca w Warszawie

Polska Warszawa    5000-8000 brutto/msc - ustalana wedle doświadczenia oraz posiadanych uprawnień.
 kl@pracownicybudowlani.pl

Firma z 20 letnim stażem w zakresie automatyki, teletechniki, energetyki, stanowiąca zespół inżynierów, wyspecjalizowany w projektowaniu i wdrażaniu nowatorskich rozwiązań, który sprosta nawet najbardziej wymagającym klientom, zatrudni pracownika na stanowisko:

Elektryka – Technika systemów budynkowych

Praca głównie stacjonarna, okazyjne wyjazdy na terenie Warszawy.

Stawka: 5000-8000 brutto/msc – ustalana wedle doświadczenia oraz posiadanych uprawnień.

Zadania:

  • Usuwanie awarii, naprawy, nadzór na terminowością i przeglądy instalacji,
  • Prowadzenie Książki Obiektu Budowlanego i dokumentacji obiektowej,
  • Koordynacja i kontrola firm zewnętrznych – zbieranie ofert, wysyłanie zleceń,
  • Praca na dokumentacji technicznej i jej archiwizacja,
  • Współpraca z podwykonawcami i innymi działami w firmie, zarządcami i najemcami obiektów.

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie o profilu technicznym,
  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia w zakresie utrzymania obiektu,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • Prawo jazdy kat. B – choć niekoniecznie.

Mile widziane doświadczenie w zakresie konserwacji instalacji elektrycznych, hydraulicznych oraz uprawnienia SEP E. Jeśli tego nie posiadasz? I tak z Tobą porozmawiamy 😊

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę – umowę zlecenie – B2B,
  • Szkolenia zawodowe oraz możliwość zdobycia uprawnień,
  • Profesjonalne wyposażenie oraz narzędzia pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane proszę o tel. 537 504 404 lub sms „technik obiektu” – oddzwonię.

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
odzież
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
ubezpieczenie