Brygadzista z niemieckim, prace ziemne – praca na niemieckich warunkach od 1 kwietnia

Brygadzista
Niemcy Frankfurt nad Menem (Hesja)
 ko@pracownicybudowlani.pl

Niemiecka firma istniejąca od 1989 roku, zajmująca się inżynierią lądową (przyłącza gazowe, wodociągowe i ciepłownicze) poszukuje pracowników na stanowisko:

Brygadzista

Miejsce pracy: Niemcy – Frankfurt nad Menem (Hesja)

Zadania:

  • Układanie kabli, rozkopy nawierzchni, wykopy budowlane, rowy kablowe lub przyłącza do domów,
  • Układanie rur zabezpieczających kable, wykonanie prób ciśnieniowych,
  • Separacja wysokiego napięcia, nowe przyłącza wysokiego napięcia, wykopy, układanie rur osłonowych kabli, prace związane z układaniem kabli,
  • Nadzór nad pracownikami na budowie.

Wymagania:

  • Wykształcenie jako Elektryk, Elektrotechnik lub pokrewne,
  • Doświadczenie przy pracach ziemnych,
  • Doświadczenie w pracy jako osoba prowadząca budowę,
  • Znajomość niemieckiego na komunikatywnym poziomie,
  • Prawo jazdy kategorii B lub C,
  • Uprawnienia elektryczne mile widziane,
  • Samodzielność i odpowiedzialność na miejscu budowy.

Gwarantujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • Zaczęcie pracy od 1 kwietnia,
  • Pracę od poniedziałku do piątku, 178 godzin w miesiącu,
  • 2/3 dni dyżurów w ciągu roku, płatne dodatkowo 100 euro za noc,
  • Rotację ustalaną z kierownikiem i 30 dni urlopu,
  • Narzędzia, odzież ochronną, sprzęt BHP wysokiej jakości oraz transport na budowie,
  • Zapewnione zakwaterowanie,
  • Liczne bonusy, dodatki i premie,
  • Stawkę od 18 euro brutto/h,
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 798 056 274. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „BRYGADZISTA” – na pewno oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
Kindergeld dla pracowników
Kindergeld
zakwaterowanie
kwatera
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
odzież
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
praca z zakwaterowaniem w pokojach jednoosobowych
pokój 1-os.
zakwaterowanie oferowne przez pracodawcy
pokój 2-os.
oferta pracy z 10 godzinnym dniem
praca 10h
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
premie dla pracowników budowlanych
premie
Soka Bau dla pracowników budowlanych