Kierownik budowy / kierownik robót drogowych

Polska siedziba firmy: Poznań
 km@pracownicybudowlani.pl

Firma zajmująca się specjalistycznymi usługami związanymi z projektowaniem, budową oraz utrzymaniem nawierzchni betonowych – między innymi lotnisk, terminali, obiektów infrastruktury wojskowej oraz placów wielkopowierzchniowych, zatrudni: kierownika budowy/robót, z branży drogowej i/lub mostowej.

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie, łódzkie, dolnośląskie, lubuskie – delegacje.

Zadania:
  • kierowanie oraz nadzór nad robotami drogowymi,
  • bieżąca współpraca z Kierownikiem Projektu,
  • kontrola i sprawdzenie, że plany budowlane spełniają wytyczne i specyfikacje przepisów budowlanych i innych wymaganych,
  • przegląd i zatwierdzanie prac geodezyjno-budowlanych,
  • ustalanie, monitorowanie, utrzymywanie i aktualizowanie harmonogramów prac budowlanych,
  • dbanie o terminowe i jakościowe wykonywanie prac w oparciu o projekt, specyfikację oraz harmonogram robót,
  • zapewnienie ciągłości realizacji wyznaczonych zadań zgodnie z harmonogramem projektu,
  • koordynacja oraz rozliczanie robót Podwykonawców,
  • kontakt z kontrahentami w celu koordynacji zamówień i zleceń,
  • bieżąca kontrola kosztów, raportowanie poniesionych kosztów,
  • przygotowanie dokumentacji odbiorowej,
  • dbanie o bezpieczeństwo na budowie.

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe techniczne (m.in. ogólnobudowlane, drogowe, mostowe),
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności inżynieryjnej drogowej,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu średnio-zaawansowanym,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kat. B.

Gwarantujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • rozwój kwalifikacji zawodowych (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne),
  • miłą atmosferę w pracy opartą na partnerstwie i budowaniu pozytywnych relacji ze współpracownikami,
  • auto służbowe, telefon, komputer.

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV za pomocą formularza aplikacyjnego lub na adres mailowy km@pracownicybudowlani.pl. Więcej szczegółów pod numerem 530685868. W przypadku braku kontaktu, proszę o sms. Oddzwonię.

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
praca w delegacjach
delegacje
praca z premią
nagrody
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
od zaraz
premie dla pracowników budowlanych
premie
stała praca
telefon służbowy dla pracownika
telefon
ubezpieczenie