Kierownik budowy – budownictwo wielorodzinne

Polska Poznań    15 000 - 17 000 zł netto + VAT
 km@pracownicybudowlani.pl

Firma budowlana z Poznania, działająca w branży deweloperskiej od 2006 roku, zatrudni: Kierownika Budowy.

Miejsce pracy: Poznań; bez delegacji.

Zadania:

  • Organizacja, planowanie i realizacja budowy,
  • Sporządzanie i nadzór nad wykonaniem budżetów i harmonogramów,
  • Organizowanie wykonawstwa budowlanego, w tym umów i zleceń,
  • Opiniowanie i zatwierdzanie dokumentacji technicznej,
  • Optymalizowanie procesu inwestycyjnego pod kontem kosztowym i terminowym oraz jakościowym,
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP, przepisów prawa budowlanego, ewidencjonowanie, prowadzenie i archiwizacja dokumentacji budowy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika budowy (minimum dwie zrealizowane inwestycje w pełnym zakresie),
  • Wykształcenie o profilu budowlanym,
  • Posiadanie uprawnień budowlanych do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych,
  • Prawo jazdy kat. B.

Gwarantujemy:

  • Samochód służbowy, również do użytku prywatnego,
  • Długofalową współpracę,
  • Premię wynikową,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pakiet benefitów (karta sportowa, pakiet prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe),
  • Cykliczne imprezy okolicznościowe oraz spotkania integracyjne.

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV za pomocą formularza aplikacyjnego lub na adres e-mail km@pracownicybudowlani.pl. Więcej szczegółów pod numerem 530685868. W przypadku braku kontaktu, proszę o sms. Oddzwonię.

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
MultiSport od pracodawcy
MultiSport
praca z premią
nagrody
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
od zaraz
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
premie dla pracowników budowlanych
premie
stała praca
telefon służbowy dla pracownika
telefon
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend