Inżynier budowy – branża drogowa

Polska siedziba firmy: Poznań
 km@pracownicybudowlani.pl

Firma zajmująca się specjalistycznymi usługami związanymi z projektowaniem, budową oraz utrzymaniem nawierzchni betonowych – między innymi lotnisk, terminali, obiektów infrastruktury wojskowej oraz placów wielkopowierzchniowych, zatrudni: Inżyniera budowy, najchętniej z branży drogowej i/lub mostowej.

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie, łódzkie, dolnośląskie, lubuskie – delegacje.

Zadania:
  • prowadzenie robót na budowie oraz prac związanych z zagospodarowaniem terenu na budowie,
  • bieżąca współpraca z Kierownikiem Budowy,
  • dbanie o terminowe i jakościowe wykonywanie prac w oparciu o harmonogram robót,
  • organizacja pracy grup roboczych,
  • kontakt z kontrahentami w celu koordynacji zamówień i zleceń,
  • przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom,
  • koordynacja oraz rozliczanie robót Podwykonawców,
  • bieżąca kontrola kosztów, raportowanie poniesionych kosztów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane (m.in. ogólnobudowlane, drogowe, mostowe),
  • mile widziane pierwsze doświadczenie zawodowe,
  • praktyczna znajomość Ms Office, w tym przede wszystkim MS Excel,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do wyjazdów służbowych.

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (lub B2B),
  • rozwój kwalifikacji zawodowych (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne),
  • miłą atmosferę w pracy opartą na partnerstwie i budowaniu pozytywnych relacji ze współpracownikami,
  • auto służbowe, telefon, komputer.

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV za pomocą formularza aplikacyjnego lub na adres mailowy km@pracownicybudowlani.pl. Więcej szczegółów pod numerem 530685868. W przypadku braku kontaktu, proszę o sms. Oddzwonię.

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
praca z premią
nagrody
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
od zaraz
premie dla pracowników budowlanych
premie
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
telefon służbowy dla pracownika
telefon
ubezpieczenie