Zbrojarz – Islandia – Zakład Prefabrykacji

Polska - Islandia - Borgarnes    391,000 iks netto/h
798056274
 justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
umowa o pracę
kontrakt
zakwaterowanie
kwatera
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
odzież zagwarantuje pracodawca
odzież
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
praca z zakwaterowaniem w pokojach jednoosobowych
pokój 1-os.
zgrany zespół

Nasz Klient – Islandzka firma w związku ze zwiększeniem zamówienia poszukuje pracowników na stanowisko:

ZBROJARZ

Miejsce pracy: Islandia – Borgarnes

Stawka na start: 391,000 IKS netto/h

Zadania: wykonywanie prac zbrojarskich: ściany, balkony, schody – praca w Zakładzie prefabrykacji

Oczekujemy: doświadczenia w zawodzie Zbrojarza

 Firma gwarantuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie islandzkiej umowy o pracę
  • Nadgodziny wypłacane zgodnie z prawem islandzkim
  • Bezpośrednie zatrudnienie z pełnym ubezpieczeniem
  • Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym (WI-FI)
  • Auto służbowe + karta paliwowa – 10 minut do pracy
  • Narzędzia oraz odzież
  • Praca od poniedziałku do soboty
  • Możliwość wyrobienia dużej ilości godzin
  • Nie wymagamy znajomości języka angielskiego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku “ZGŁOŚ SIĘ”  lub kontakt telefoniczny 798 056 274 (Justyna).

Jeżeli nie odbieram – napisz SMS o treści “ZBROJARZ” – Oddzwonię!