Zbrojarz, Cieśla – Szwecja

Szwecja Göteborg
537504404
 dp@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
zakwaterowanie
kwatera
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
odzież zagwarantuje pracodawca
odzież
zakwaterowanie oferowne przez pracodawcy
pokój 2-os.
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
oferta pracy z zaliczkami
zaliczki
adres e-mail
zdalne podpisanie umowy
zgrany zespół

Firma posiadająca bogate doświadczenie przy realizacji projektów mieszkaniowych zarówno w Skandynawii, jak i w Polsce, oferująca kompleksowe usługi budowlane od początków projektu po wykończenia wnętrz, poszukuje do współpracy Kandydatów na stanowisko:

ZBROJARZ, CIEŚLA SZALUNKOWY

Miejsca pracy:  Szwecja – Göteborg

Firma prowadzi wiele ciekawych, długofalowych projektów na południu Szwecji – możliwość wieloletniej i owocnej współpracy.

Wynagrodzenie na start:  190-210 SEK brutto/h. Po okresie próbnym negocjacja podwyżki.

Doceniamy stałych Pracowników, im dłuższa współpraca tym wyższa stawka!

Zadania:  Typowe prace zbrojeniowe i szalunkowe w związku z inwestycją budowy nowej Fabryki

Co My Ci damy?

  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie na podstawie umowy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie za prace – na początek 190-210SEK brutto/h, po okresie próbnym możliwość podwyżki,
  • Ubezpieczenie,
  • Darmowy przelot do Szwecji i zakwaterowanie w mieszkaniu,
  • Regularne zjazdy do Polski organizowane i opłacone przez pracodawcę,
  • Narzędzia oraz odzież do pracy (poza butami),
  • Opiekę koordynatora przez cały czas pobytu za granicą,
  • Europejskie ubezpieczenie,
  • Możliwość przeprowadzenia zdalnej rekrutacji.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku (nie przyjmujemy osób do przeszkolenia),
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego – warunek konieczny,
  • Dyspozycyjności do wyjazdu,
  • Niekaralności i braku nałogów.