Zbrojarz/Betoniarz/Cieśla szalunkowy – Oslo, Fredrikstad – od zaraz

Norwegia Oslo, Fredrikstad    227,80 kr/h- stawka podstawowa + należne dodatki
 mb@pracownicybudowlani.pl

Firma wykonawcza z własną produkcja zajmująca się budownictwem mieszkalnym i użyteczności publicznej zatrudni pracownika na stanowisko:

Zbrojarz/Betoniarz/Cieśla szalunkowy

Miejsce pracy: Fredrikstad, Oslo i okolice, Norwegia

Stawka: 227,80 kr/h- stawka podstawowa + należne dodatki

Zadania:

  • Praca z szalunkami (szalunki systemowe i tradycyjne, szalowanie schodów),
  • Zbrojenie,
  • Wykonywanie pracy zgodnie z założeniami projektu oraz instrukcją montażu,
  • Zgłaszanie niepożądanych, niezgodnych zdarzeń,
  • Dbanie i pilnowanie narzędzi firmowych.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy jako zbrojarz/betoniarz, cieśla szalunkowy,
  • Czytanie rysunków i planów technicznych.

Mile widziana znajomość języka angielskiego lub norweskiego, świadectwo czeladnicze w zawodzie betoniarz-zbrojarz oraz doświadczenie w pracy w Norwegii lub Szwecji.

Gwarantujemy:

  • Darmowe zakwaterowanie,
  • Pomoc polskojęzycznego konsultanta personalnego,
  • Ubezpieczenie wypadkowe oraz ubezpieczenie na życie,
  • Plan pracy publikowany na rok z góry,
  • Diety, dojazdówki na lotnisko,
  • Imprezy integracyjne (1-2 w roku),
  • Prezenty świąteczne,
  • Pokrywanie dodatków związanych z aktywnością fizyczną,
  • Możliwość wynajmu firmowego domku letniskowego w niskiej cenie,
  • System rotacyjny 4/2.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny  536 548 851. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „NORWEGIA” – na pewno oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
wypłacanie diet benefit oferty pracy
diety
umowa o pracę
kontrakt
zakwaterowanie
kwatera
praca z premią
nagrody
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
odzież
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
premie dla pracowników budowlanych
premie
rotacja 4/2
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
ubezpieczenie