ZATRUDNIMY PRACOWNIKA DO WYKOŃCZEŃ WNĘTRZ – PRUSZKÓW

praca w delegacjach
delegacje
zakwaterowanie
kwatera
praca z premią
nagrody
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
odzież zagwarantuje pracodawca
odzież
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
premie dla pracowników budowlanych
premie
współpraca na budowie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend
zgrany zespół

Renomowana, nowoczesna firma, która specjalizuje się we wdrażaniu nowych technologii bezwykopowych napraw oraz modernizacji sieci wodociągowych i kanalizacyjnych poszukuje Kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIKA DO WYKOŃCZEŃ WNĘTRZ

Miejsce pracy : Pruszków i okolice

Zakres obowiązków: Prace wykończeniowe modernizowanych obiektów/pomieszczeń (malowanie, szpachlowanie, tynkowanie, montaż płytek, drobne murowanie)

Firma oferuje:

  • Stałe zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Zakwaterowanie podczas delegacji,
  • Premie zależne od wyników,
  • Kartę żywieniową, pełne ubezpieczenie i prywatną opiekę medyczną

Wymagania:

  • Doświadczenia w pracach wykończeniowych takich jak: murowanie, tynkowanie, prace instalacyjne, monterskie
  • Prawo jazdy kat B lub C – mile widziane,
  • Zaangażowania i dobrej sprawności fizycznej

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu lub wyślij SMS o treści „PRUSZKÓW”- Oddzwonię tel. 502 267 530 (Dorota)