Telemonter – praca przy światłowodach – tory kolejowe – delegacji

Polska    od 19 zł netto/h - stawka ulega zmianie
518-200-962
 alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

praca w delegacjach
delegacje
wypłacanie diet benefit oferty pracy
diety
praca z premią
nagrody
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
odzież zagwarantuje pracodawca
odzież
zakwaterowanie oferowne przez pracodawcy
pokój 2-os.
oferta pracy z 10 godzinnym dniem
praca 10h
premie dla pracowników budowlanych
premie
współpraca na budowie
stała praca
umowa o pracę
umowa
zgrany zespół

Warszawska firma z długoletnią tradycją, działająca w branży teletechnicznej i elektrycznej, prowadząca prace przy inwestycjach drogowych oraz kolejowych poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Telemonter

Miejsce pracy: obecnie odcinek trasy  Mława- Olsztyn, Kędzierzyn – Koźle,

                                                     ale także Czyżew – Białystok

                                                                    Warszawa – Radom.

Opis stanowiska:

– budowa kanalizacji teletechnicznej, budowa rurociągów kablowych.

-montaż światłowodów, kabli miedzianych telekomunikacyjnych.

Wymagania:

– doświadczenie na ww. stanowisku.

Zapewniamy:

– stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na 2 lata (1 miesiąc okres próbny – umowa zlecenia),

– praca po 10 godzin dziennie,

– opłacone zakwaterowanie,

– stawka od 19zł netto/h  + 30,00 zł netto diety za każdy dzień delegacji.

– odzież roboczą,

– wypłacane postojowe w okresie zimowym

– SEP mile widziane.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny z Aloną 518-200-962

Nie odbieram? Napisz SMS o treści „telemonter” – oddzwonię!

Cv na alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl

Nr wpisu do KRAZ 13 471