Technik utrzymania ruchu – Automatyk / Elektryk

Polska Niepołomice
502 267 530
 os@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

MultiSport od pracodawcy
MultiSport
praca z premią
nagrody
praca na długi okres
od zaraz
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
posiłek dla pracowników
posiłek
premie dla pracowników budowlanych
premie
siłownia
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
współpraca na budowie
stała praca
umowa o pracę
umowa
zgrany zespół

Firma będąca międzynarodowym producentem wieczek metalowych, plastikowych i kompozytowych dla produktów żywnościowych, będąca również członkiem Polskiej Izby Opakowań, w celu zabezpieczenia płynności produkcji, zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy – Niepołomice

Zakres obowiązków:

  • Usuwanie bieżących usterek
  • Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie o profilu elektryka lub automatyka
  • Umiejętność szybkiego reagowania
  • Gotowość do pracy w systemie wielozmianowym
  • Umiejętność wykorzystywania w pracy dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności manualne oraz samodzielność

Mile widziane :

  • Uprawnienia SEP do 15 KV

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Stałą pracę w młodym  i zgranym zespole
  • Wynagrodzenie w wysokości 7100 PLN brutto / mies.
  • Liczne dodatki płacowe + premie
  • Benefity pracownicze (prywatna opieka medyczna, dofinansowane posiłki w stołówce, bezpłatne napoje i przekąski, karta MultiSport, bezpłatne korzystanie z basenu i siłowni)

Zainteresowane osoby zapraszamy do złożenia aplikacji lub kontakt telefoniczny 502 267 530 (Oliwia).