Stolarz Budowlany

Norwegia Oslo, Trondheim, Bergen    210-220 kr/h brutto
510 281 546
 cv@jobforce.pl

Co możemy Ci zaoferować

praca z zakwaterowaniem w pokojach jednoosobowych
pokój 1-os.
oferta pracy z 10 godzinnym dniem
praca 10h

Zadania:

  • praca przy konstrukcjach drewnianych,
  • stawianie ścian zewnętrznych i wewnętrznych,
  • wstawianie okien i drzwi,
  • listwowanie,
  • montaż izolacji – wełny,
  • montaż płyt k-g.

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie stolarz budowlany (styczność z drewnianymi konstrukcjami),
  • mile widziane doświadczenie ze Skandynawii,
  • samodzielność,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych.

Oferujemy:

  • legalną pracę w norweskiej firmie (nie delegacja z Polski!),
  • norweską umowę o pracę, którą firma zawiera z pracownikiem w Norwegii,
  • przygotowanie dokumentacji i pomoc w wyrobieniu norweskiego numeru podatkowego,
  • feriepenger (pieniądze wakacyjne) w wysokości 10,2% lub 12% od stawki godzinowej brutto (zależnie od projektu). Feriepenger jest wypłacane raz w roku (czerwiec/lipiec) i zależy od przepracowanych godzin na przełomie całego roku,
  • pełne ubezpieczenie,
  • dodatek na dzieci przysługujący wg prawa norweskiego,
  • darmowe zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych w hotelach, domach lub mieszkaniach. Mieszkania są wyposażone w: meble, pościel, akcesoria kuchenne, pralkę, lodówkę, Internet (WiFi),
    stawkę godzinową – 210-220 kr/h brutto (ok. 70zł netto) (zależna od przydzielonego podatku norweskiego),
  • ok. 50h robocze w tygodniu,
  • zjazdy do Polski co 6 tygodni (praca) na 2 tygodnie (wolne),
  • darmowe ubrania i narzędzia zapewnione przez pracodawcę już od pierwszego dnia współpracy,
  • możliwość stałej współpracy na projektach w 2019 i 2020 roku,
  • możliwość rozpoczęcia pracy od końca września.