Stolarz – Belgia

 dp@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
praca w delegacjach
delegacje
umowa o pracę
kontrakt
zakwaterowanie
kwatera
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
odzież zagwarantuje pracodawca
odzież
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
współpraca na budowie
stała praca
ubezpieczenie
umowa
adres e-mail
zdalne podpisanie umowy
zgrany zespół

Renomowana, Belgijska firma budowlana oferująca innowacyjne usługi w zakresie nowoczesnego budownictwa konstruktywnego, stale rozwijająca swoją działalność, poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisku:
STOLARZ

Miejsce pracy: Belgia – Waregem
Zakres obowiązków: Obróbka drewna w zakładzie produkcyjnym – praca w polskim zespole.

Wymagania:

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie na stanowisku pracy stolarza (warunek konieczny!),
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Posiadanie własnej działalności gospodarczej,
  • Niekaralności,
  • Szukamy Kandydatów między 25, a 55 rokiem życia.

Oferujemy:

  • Bezpośrednie zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie belgijskiej umowy B2B (na własną działalność gospodarczą),
  • Wynagrodzenie w wysokości 3800-4180€ netto / miesięcznie (19 € /h),
  • Niezbędne narzędzia oraz odzież do pracy,
  • Możliwość zapewnienia przez firmę zakwaterowania na miejscu,
  • Dojazd do miejsca pracy,
  • Zjazd do Polski co 5 tygodni,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, podniesienia kwalifikacji oraz długoterminowej współpracy na kontraktach w Belgii