Przedstawiciel handlowy w branży metali nieżelaznych Świecie

Polska Świecie
518 215 122
 ar@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
zakwaterowanie
kwatera
benefit - laptop
laptop
praca na długi okres
od zaraz
premie dla pracowników budowlanych
premie
umowa o pracę
umowa

Zadania

  • Współpraca z placami złomowymi na terenie województwa kujawsko-pomorskiego
  • Rozwój bazy klientów o nowych dostawców indywidualnych i hurtowych
  • Monitorowanie konkurencyjności firmy

Wymagania

  • Znajomość rynku złomu metali nieżelaznych (warunek konieczny)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w terenie (częste wyjazdy do Klientów)
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
  • Chęć do pracy, komunikatywność, otwartość

Dodatkowe informacje o pracy

Oferujemy: • Stałą współpracę na podstawie umowy o pracę • Pracę w prężnie rozwijającej się organizacji • Możliwość samodzielnego planowania pracy i sposobu realizacji zadań • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie • Niezbędne narzędzia pracy – auto, laptop, telefon • Możliwość zakwaterowania