SPECJALISTA DS. OFERTOWANIA

Polska Poznań
 ig@pracownicybudowlani.pl

Firma specjalizująca się w usługach związanych z naprawą i utrzymaniem nawierzchni betonowych i asfaltowych poszukuje Kandydata na stanowisko:

 Miejsce pracy : Poznań

Zadania:

  • Samodzielne tworzenie ofert przetargowych,
  • Przygotowywanie dokumentacji przetargowych,
  • Obserwacja i badanie rynku ofert,
  • Analiza potencjalnych umów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie w przygotowywaniu przetargów oraz w wycenach robót drogowych,
  • Bardzo dobra znajomość programów AUTOCAD, MS Office, MS Project,
  • Znajomość rynku podwykonawców i dostawców,
  • Umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność, skrupulatność,
  • Zdolności negocjacyjne i zaangażowanie.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy,
  • Premie,
  • Interesujące projekty.

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
od zaraz
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
premie dla pracowników budowlanych
premie
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend