Specjalista ds. ofertowania

Polska Wrocław
518 215 122
 anna.rydzewska@top-manager.pl

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
umowa o pracę
umowa

Zadania

  • Wykonywanie i sprawdzanie przedmiarów robót,
  • Analiza dokumentacji przetargowej i projektowej,
  • Przygotowywanie dokumentacji ofertowej,
  • Opracowywanie kalkulacji robót budowlanych,
  • Pozyskiwanie i analiza ofert od podwykonawców.

Wymagania

  • Mile widziane wykształcenie wyższe o profilu budowlanym,
  • Doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku lub na budowie,
  • Znajomość cen materiałów i usług budowlanych,
  • Znajomość programu AutoCAD,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację.

Dodatkowe informacje o pracy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę,
  • Praca od poniedziałku do piątku, w stałych godzinach,
  • Pracę stacjonarną we Wrocławiu,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Pracę w zgranym zespole i bardzo dobrej atmosferze,
  • Możliwości rozwoju zawodowego.