Specjalista ds. obsługi maszyn budowlanych/Zaopatrzeniowiec

Polska Łódż
518 215 122
 anna.rydzewska@top-manager.pl

Co możemy Ci zaoferować

praca na długi okres
od zaraz
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
współpraca na budowie
stała praca
wolny weekend
zgrany zespół

Zadania

  • Nadzór nad pracą maszyn budowlanych
  • Monitoring stanu technicznego, dbanie o terminowość  przeglądów
  • Współpraca z warsztatem w zakresie serwisowania – zamawianie części
  • Nadzór nad gospodarką paliwową
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy
  • Obsługa  transportu wewnętrznego
  • Zamawianie materiałów budowlanych ( kruszywa, kostka brukowa, krawężniki)

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne – minimum średnie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość branży drogowo-transportowej
  • Zaangażowanie i chęć do pracy, samodzielność, odpowiedzialność

Dodatkowe informacje o pracy

Oferujemy

  • Długoterminową współpracę na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w miłej atmosferze w zgranym zespole
  • Opiekę medyczną
  • Wolne weekendy
  • Okres szkoleniowo-wdrożeniowy

branża drogowa