Specjalista ds. logistyki , Warszawa – Bemowo

Pokaż znajomym

Specjalista ds. logistyki

Miejsce pracy: Warszawa

Proponowane wynagrodzenie: 5400 – 6900 zł brutto miesięcznie

Zadania:

  • Efektywne prowadzenie stanów magazynowych oraz dbałość o ich aktualizację,
  • Organizacja oraz zarządzanie flotą pojazdów firmowych (około 16 aut),
  • Optymalizacja kosztów związanych z eksploatacją floty,
  • Współpraca z firmami leasingowymi i ubezpieczeniowymi,
  • Rozdzielanie odzieży BHP i zarządzanie zapasami materiałów ochronnych,
  • Organizacja oraz nadzór nad dostawą materiałów do klienta,
  • Płynna komunikacja z pracownikami za pomocą Viber, WhatsApp i telefonów oraz koordynowanie podróży służbowych, w tym zakup biletów, rezerwacja noclegów i dysponowanie autami służbowymi,
  • Obsługa dostaw kurierskich (przyjmowanie, sortowanie, śledzenie oraz wydawanie przesyłek, a także kontakt z firmami kurierskimi i monitorowanie terminowości dostaw),
  • Raportowanie wykonanych działań.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży elektroenergetycznej lub pokrewnej (doświadczenie min. 1 rok),
  • Samodzielność w organizacji pracy i efektywne zarządzanie czasem,
  • Znajomość obsługi komputerowej, w tym pakietu Office,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zapasami materiałów ochronnych i odzieży BHP,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Praktyczna znajomość programu ENOVA, w szczególności modułów ewidencji pojazdów oraz Handlu (będzie dodatkowym atutem).

Gwarantujemy:

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę lub inna forma w zależności od potrzeb,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach, tj. 8:00 – 16:00,
  • Komfortowe biuro,
  • Życzliwą, wspierającą atmosferę pracy,
  • Okres szkoleniowo-wdrożeniowy – płynne wejście w obowiązki,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w uznanej firmie z branży elektroenergetycznej.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ar@pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny – 518 215-122  (Ania)

Nie odbieram? Napisz SMS o treści  LOGISTYK – oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
współpraca na budowie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
telefon służbowy dla pracownika
telefon
umowa o pracę
umowa
wolny weekend