Specjalista ds. Kadr i Płac

Polska Siemianowice Śląskie
535 812 112
 jg@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
praca z premią
nagrody
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
współpraca na budowie
stała praca
umowa o pracę
umowa
wolny weekend
zgrany zespół

Firma z Siemianowic Śląskich działająca w branży budowlanej poszukuje do swojego zespołu Kandydata/Kandydatkę na stanowisko:

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Zakres obowiązków:

– rejestrowanie codziennych czynności,

– rozliczanie wynagrodzeń pracowników, sporządzanie list płac,

– współpraca z organami tj. ZUS, Urząd Skarbowy,

– prowadzenie akt pracowników,

– sporządzanie umów, aneksów, zaświadczeń oraz innych dokumentów związanych z zatrudnianiem, zwalnianiem pracowników,

– bieżące monitorowanie i aktualizowanie danych pracowników w systemie kadrowo-płacowym,

– bieżąca obsługa spraw pracowniczych,

– przygotowywanie korespondencji dotyczącej spraw kadrowo-płacowych do Klientów oraz Urzędów,

– inne, typowe prace związane ze stanowiskiem Specjalisty ds. kadr i płac.

Wymagania:

– wykształcenie min. średnie,

– doświadczenie min. roczne na stanowisku Specjalisty ds. kadr i płac,

– bardzo dobra znajomość programu Excel, Word,

– znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,

– dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

– wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego,

– miłą, przyjazną atmosferę pracy,

– możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego i rozwoju,

– pracę od poniedziałku do piątku.

KRAZ: 13 471