Specjalista ds. finansowych

Polska Skawina    • Motywujące warunki wynagradzania uwzględniające wyniki pracy (premia od wyników)
 kl@pracownicybudowlani.pl

Firma produkcyjna będąca jedyną w Polsce produkującą walcówkę aluminiową i ze stopów aluminium oraz jeden z największych producentów przewodów napowietrznych i innych produktów aluminiowych zatrudni pracownika na stanowisko:

Specjalisty ds. finansowych

Miejsce pracy: Skawina

Zadania:

  • Współpraca z instytucjami finansowymi w zakresie bieżącej obsługi i pozyskiwania finansowania,
  • Analiza płynności finansowej,
  • Zarządzanie ryzykiem finansowym, w tym zawieranie transakcji zabezpieczających ryzyko zmiany ceny metalu oraz kursów walutowych,
  • Analiza kluczowych wskaźników finansowych oraz operacyjnych,
  • Analiza ryzyk finansowych oraz rekomendowanie działań,
  • Przygotowanie wniosków kredytowych oraz obsługa instytucji ubezpieczeniowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w zarządzaniu ryzykiem finansowym oraz we współpracy z bankami,
  • Znajomość zasad rachunkowości,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • Znajomość pakiety MS Office,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Samodzielność, dokładność, komunikatywność, dobra organizacja pracy.

Gwarantujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Motywujące warunki wynagradzania uwzględniające wyniki pracy (premia od wyników),
  • Możliwość rozwoju przez system szkoleń podnoszących kwalifikacje,
  • Preferencyjne pożyczki oraz dodatkowe świadczenia socjalne,
  • Dofinansowanie zajęć sportowych oraz prywatnej opieki medycznej,
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie.

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń pod nr telefonu 537 504 404 lub wyślij swoje CV drogą elektroniczną. Nie odbieram? – napisz sms o treści „Skawina” – oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
od zaraz
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
premie dla pracowników budowlanych
premie
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend