Specjalista ds. dokumentacji powykonawczej

Polska Wojcieszyn    4000-6000 zł netto
 ig@pracownicybudowlani.pl

Firma budowlana, specjalizująca się w kompleksowych projektach i realizacjach budowlanych w zakresie wykończeń wnętrz zatrudni:

Specjalistę/Specjalistkę ds. dokumentacji powykonawczej.

Miejsce pracy: Wojcieszyn

Zadania:

  • Przygotowanie i uzgadnianie kart materiałowych ze zleceniodawcą,
  • Wsparcie Kierownika projektu w formalnościach związanych z realizacją zlecenia,
  • Opracowywanie dokumentacji powykonawczej,
  • Obsługa zgłoszeń gwarancyjnych i serwisowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją techniczną i projektową,
  • Obsługa pakietu MsOffice,
  • Komunikatywność, zaangażowanie,
  • Mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe (inżynieria środowiska, budownictwo lub pokrewne).

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B,
  • Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę Multisport.

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
MultiSport od pracodawcy
MultiSport
praca na długi okres
od zaraz
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
współpraca na budowie
stała praca
telefon służbowy dla pracownika
telefon
odzież zagwarantuje pracodawca
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend
zgrany zespół