Spawacz Pruszków

Polska Pruszków
518 215 122
 ar@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
MultiSport od pracodawcy
MultiSport
praca na długi okres
od zaraz
oferta pracy z 10 godzinnym dniem
praca 10h
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
odzież zagwarantuje pracodawca
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend
zgrany zespół

Dla naszego Klienta – dużej firmy budowlanej z branży geotechnicznej świadczącej kompleksowe usługi od projektu do realizacji w  zakresie wzmacniania podłoża, fundamentowania specjalnego poszukuję kandydatów do pracy na stanowisku:

Spawacz

Miejsce pracy – Pruszków

 Zadania:

  • Bieżące prace spawalnicze
  • Naprawa, wykonywanie i montaż elementów maszyn i osprzętu budowlanego

Oczekiwania:

  • Uprawnienia spawalnicze: MMA (111), MIG/MAG (131/135), 311 – wszystkie lub wymienione
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość sprzętu budowlanego
  • Mile widziana umiejętność czytania rysunków technicznych

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (zadzwoń i dopytaj o wynagrodzenie)
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Bezpieczeństwo pracy na najwyższym poziomie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Ubezpieczenie grupowe na życie finansowane przez Pracodawcę od pierwszego dnia zatrudnienia.
  • Opieka medyczna Allianz – darmowa po okresie próbnym dla pracownika oraz darmowa dla rodziny po rocznym okresie zatrudnienia.
  • Pakiet Multisport
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Dofinansowanie do szkieł korekcyjnych
  • Świadczenia świąteczne z ZFŚS

Zainteresowany? Zadzwoń -518 215 122( Ania)

Nie odbieram? Wyślij SMS o treści SPAWACZ – oddzwonię

lub wyślij CV na adres ar@pracownicybudowlani.pl