Serwisant urządzeń wentylacyjnych

Praca stacjonarna.
Polska Kielce
798056274
 justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
premie dla pracowników budowlanych
premie
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
współpraca na budowie
stała praca
umowa o pracę
umowa
wolny weekend
zgrany zespół

Zadania

  • serwisowanie, konserwacja, przeglądy wentylatorów w centralach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Wymagania

  • posiadasz uprawnienia SEP do 1Kv
  • mile widziane uprawnienia FGAZ,
  • jesteś samodzielnym pracownikiem i szybko się uczysz.

Dodatkowe informacje o pracy

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, pracę stacjonarną w Kielcach – bez delegacji, praca od poniedziałku do piątku – wolne weekendy, gwarancję całorocznej współpracy.

Informacje o firmie "Pracownicy Budowlani"

Firma specjalizuje się w wykonywaniu systemów wentylacyjnych. Zajęcie to pochłania nas już od 20 lat. Jesteśmy profesjonalistami.
Jeśli też się do nich zaliczasz, aplikuj!