Robotnik drogowy

Polska Polędzie k. Poznania
 rekrutacja@colas.pl

Co możemy Ci zaoferować

MultiSport od pracodawcy
MultiSport
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
posiłek dla pracowników
posiłek
premie dla pracowników budowlanych
premie
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
wysoka stawka w ofercie pracy
stawka >20zł
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
umowa o pracę
umowa
Wczasy pod gruszą benefit
wczasy pod gruszą

Zadania

  • Praca przy robotach drogowych.

Wymagania

  • W sezonie zimowym najczęściej pracownicy odpoczywają – otrzymują wówczas wynagrodzenie zasadnicze.
  • Siedziba firmy znajduje się w Palędziu k. Poznania – (szybki dojazd koleją do siedziby w Palędziu, np. 12 min. z Dworca Głównego w Poznaniu, 4 min. z Dworca Junikowo).

Informacje o firmie "Colas"

Jako światowy lider w branży drogowej, COLAS rozpoczął swoją aktywność na rynku polskim ponad 20 lat temu, w 1997 roku. Obecnie funkcjonuje i rozwija swoją działalność poprzez dwie spółki – COLAS Polska – sektor drogowy oraz COLAS Kruszywa– sektor wydobywczy.

Obie Spółki aktualnie zatrudniają ok. 700 pracowników i ciągle się rozwijają.