Przedstawiciel handlowy branża elektryczna

Polska Ruda Śląska
prosimy o kontakt mailowy
 sekretariat@budomont-7.pl

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
premie dla pracowników budowlanych
premie
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
telefon służbowy dla pracownika
telefon
umowa o pracę
umowa

Zadania

  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • Utrzymywanie dobrych relacji ze stałymi Klientami
  • Negocjowanie warunków handlowych z Klientem
  • Przygotowanie i monitorowanie ofert sprzedaży
  • Realizacja zamówień oraz założonych wyników sprzedaży
  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub znajomość branży elektrycznej
  • Wysoka kultura osobista i dobra organizacja pracy
  • Nastawienie na wyniki
  • Prawa jazdy kat. B
  • Mile widziane wykształcenie techniczne, w szczególności elektrotechniczne

Dodatkowe informacje o pracy

Oferujemy: • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie działającej na rynku od 25 lat • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników (podstawa + prowizja + premie) • Wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon, samochód) • Okres wdrożeniowy, stopniowe wprowadzenie w obowiązki