Przedstawiciel handlowy / Area Sales Representative

Holandia Niemcy Polska

Międzynarodowa firma działająca na rynku od ponad 50 lat, zajmująca się usługami w zakresie montażu przemysłowego zatrudni na stanowisko:

Praca mobilna

Zadania:

  • Dbanie o efektywny rozwój projektów usługowych w celu pozyskania nowych klientów,
  • Kompleksowa obsługa Klientów na każdym etapie realizacji naszych usług projektowych,
  • Rozwijanie i utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych,
  • Planowanie, implementacja oraz kontrola działań marketingowych,
  • Cross-selling oraz pozycjonowanie firmy jako dostawcy kompleksowych usług na rynku.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Specjalisty ds. Sprzedaży, Przedstawiciela Handlowego bądź inne, pokrewne.
  • Sukcesy sprzedażowe w zakresie przejęć, sprzedaży krzyżowej, ekspansji biznesowej i utrzymania klientów w środowisku przemysłowym,
  • Mile widziane wykształcenie techniczne,
  • Znajomość systemu CRM oraz umiejętność budowania relacji biznesowych,
  • Dobra znajomość MS Office,
  • Język angielski na poziomie pozwalającym swobodną komunikację w międzynarodowym.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach,
  • Regularne szkolenia i wsparcie naszego zespołu,
  • Szkolenie w siedzibie firmy w Niemczech,
  • Możliwość wyboru dogodnej formy zatrudnienia: umowy o pracę, kontraktu B2B lub umowy cywilnoprawnej.

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
od zaraz
wolny weekend