Projektant Instalacji HVAC Kraków

Polska Kraków
518 215 122
 ar@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
telefon służbowy dla pracownika
telefon
zgrany zespół

Zadania

  • Współpraca z Działem Przygotowania Inwestycji oraz Działem Realizacji Inwestycji
  • Analizy przedprojektowe i przygotowanie danych do wniosków o uzyskanie Warunków Technicznych, kart informacyjnych przedsięwzięcia, itp.
  • Opracowywanie kompletnych projektów budowlanych w zakresie niezbędnym do uzyskania PnB
  • Opracowywanie kompletnych projektów wykonawczych
  • Nadzór autorski na budowach
  • Opracowywanie rewizji do wykonanych rysunków wykonawczych i dokumentacji powykonawczej
  • Analiza i dobór optymalnych rozwiązań projektowych
  • Analiza, ocena, sprawdzanie dokumentacji projektowej innych projektantów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe – inżynieria środowisk lub pokrewne
  • Uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych (lub w trakcie)
  • Biegłość w obsłudze programu AutoCAD, Ventpack, BricsCAD oraz programów obliczeniowych
  • Znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia

Dodatkowe informacje o pracy

Oferujemy: • Odpowiedzialne stanowisko w nowoczesnej organizacji • Pracę przy realizacji dużych, ambitnych projektów • Udział w realizacji projektów na każdym etapie inwestycji • Pakiet benefitów, prywatną opiekę medyczną dla pracownika oraz jego rodziny • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach, konferencjach • Możliwość udziału w bezpłatnych kursach języka angielskiego • Dobrą atmosferę pracy, wspierający, zgrany zespół współpracowników • Komfortowe warunki pracy