Projektant instalacji fotowoltaicznych, Brzeg

Polska Brzeg
518 215 122
 ar@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
premie dla pracowników budowlanych
premie
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
umowa o pracę
umowa

Zadania

  • Projektowanie instalacji fotowoltaicznych
  • Przygotowywanie wizualizacji
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Obsługa Klienta w zakresie zaprojektowanych instalacji, dokonywanie uzgodnień
  • Współpraca z zespołami montażowymi

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane na kierunku związanym z budownictwem lub elektroenergetyką
  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCAD
  • Umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych
  • Mile widziane doświadczenie w branży fotowoltaicznej

Dodatkowe informacje o pracy

Oferujemy: • Ciekawą pracę w sympatycznym, zgranym zespole • Okres szkoleniowo-wdrożeniowy • Możliwość rozwoju zawodowego – pracę przy coraz większych projektach i związany z tym awans finansowy • Długofalową współpracę na podstawie umowy o pracy • Możliwość zebrania praktyki niezbędnej do uprawnień budowlanych • Stałą pensję oraz premię