Projektant instalacji elektrycznych Kraków

Polska Kraków
518 215 122
 ar@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

benefit - laptop
laptop
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
telefon służbowy dla pracownika
telefon
zgrany zespół

Zadania

  • Współpraca z Działem Przygotowania Inwestycji oraz Działem Realizacji Inwestycji
  • Analizy przedprojektowe i przygotowanie danych do wniosków o uzyskanie Warunków Technicznych, kart informacyjnych przedsięwzięcia, itp.
  • Opracowywanie kompletnych projektów budowlanych w zakresie niezbędnym do uzyskania PnB
  • Opracowywanie kompletnych projektów wykonawczych
  • Nadzór autorski na budowach
  • Opracowywanie rewizji do wykonanych rysunków wykonawczych i dokumentacji powykonawczej
  • Analiza i dobór optymalnych rozwiązań projektowych
  • Analiza, ocena, sprawdzanie dokumentacji projektowej innych projektantów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe – elektrotechniczne lub pokrewne
  • Mile widziane uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • Mile widziane doświadczenie przy projektowaniu budynków użyteczności publicznej
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu instalacji słaboprądowych (KD, BMS, LAN, CCTV, SSP i DSO)
  • Biegłość w obsłudze programu AutoCAD, CADprofi oraz nakładek branżowych
  • Mile widziana własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia

Informacje o firmie ""

Oferujemy:
• Odpowiedzialne stanowisko w nowoczesnej organizacji
• Pracę przy realizacji dużych, ambitnych projektów
• Udział w realizacji projektów na każdym etapie inwestycji
• Pakiet benefitów, prywatną opiekę medyczną dla pracownika oraz jego rodziny
• Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach, konferencjach
• Możliwość udziału w bezpłatnych kursach języka angielskiego
• Dobrą atmosferę pracy, wspierający, zgrany zespół współpracowników
• Komfortowe warunki pracy