Project Manager

Branża sanitarna, OZE
Polska małopolskie, lubelskie, podkarpackie
518215122
 anna.rydzewska@top-manager.pl

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
zakwaterowanie
kwatera
benefit - laptop
laptop
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
praca z zakwaterowaniem w pokojach jednoosobowych
pokój 1-os.
współpraca na budowie
stała praca
telefon służbowy dla pracownika
telefon
wolny weekend

Zadania

  • Kompleksowa koordynacja i nadzór nad realizacją projektu,
  • Kontrola budżetu i rozliczanie wykonanych prac,
  • Nadzór nad personelem technicznym realizującym budowę, nadzór nad przestrzeganiem procedur, norm, przepisów BHP i Ppoż.,
  • Reprezentowanie Spółki w kontaktach zewnętrznych z Samorządami, odpowiednimi władzami i zewnętrznymi służbami budowlanymi,
  • Praca w delegacji.

Wymagania

  • Doświadczenia przy budowie: instalacji solarnych, instalacji fotowoltaicznych, instalacji sanitarnych, modernizacji kotłowni, węzłów cieplnych,
  • Znajomości programu Norma,
  • Bardzo dobra znajomość prawa budowlanego, procesów administracyjnych i zasad zarządzania projektem.

Dodatkowe informacje o pracy

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwość negocjacji wynagrodzenia, zakwaterowanie podczas wyjazdów służbowych, niezbędne narzędzia do pracy, w tym auto służbowe, pracę od poniedziałku do piątku.