Project Manager (branża instalacji fotowoltaicznych)

Polska
518 215 122
 anna.rydzewska@top-manager.pl

Co możemy Ci zaoferować

premie dla pracowników budowlanych
premie
współpraca na budowie
stała praca
odzież zagwarantuje pracodawca
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend
zgrany zespół

Zadania

  • Nadzór i przygotowanie i realizacji projektów budowy instalacji fotowoltaicznych
  • Współpraca w zakresie realizacji projektów z lokalnymi środowiskami, organami administracji państwowej, urzędami gmin, starostwami, sądami rejonowymi
  • Prowadzenie postępowań administracyjnych związanych z uzyskaniem pozwoleń na budowę instalacji fotowoltaicznych
  • Koordynacja pracy projektantów oraz rozliczanie zawartych z nimi kontraktów
  • Wyjazdy na wizyty terenowe

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość prawa budowlanego i administracyjnego
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów budowlanych i/lub związanych z infrastrukturą techniczną
  • Wykształcenie wyższe, preferowane na kierunku związanym z budownictwem
  • Mile widziana praktyczna znajomość programu AutoCAD , obsługa Microsoft Project
  • Mile widziane doświadczenie we współpracy z administracją samorządową
  • Gotowość do jedno lub kilkudniowych wyjazdów w delegacje

Informacje o firmie ""

Oferujemy:
• Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy
• Możliwość pracy przy ciekawych coraz większych projektach i związany z tym awans finansowy
• Długofalową współpracę na podstawie umowy o pracy
• Stałą pensję oraz premię uzależnioną od osiąganych celów