Project Manager Belgia

518 215 122
 anna.rydzewska@top-manager.pl

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
zakwaterowanie
kwatera
benefit - laptop
laptop
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna

Najważniejsze zadania:

  • Zarządzanie projektami budowlanymi (budownictwo przemysłowe, hydrotechniczne)
  • Czynny udział w negocjacjach handlowych z klientami i opracowywaniu ofert
  • Rozliczanie kontraktów i odpowiedzialność za realizację założeń

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe – preferowane o kierunku Budownictwo
  • Doświadczenie w samodzielnym kierowaniu projektem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Branżowa wiedza techniczna
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na projektach zagranicznych

Dodatkowe informacje o pracy

Oferujemy: • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowym środowisku • Wynagrodzenie – do uzgodnienia, możliwość negocjacji • Samochód służbowy – do uzgodnienia • Pakiet prywatnej opieki medycznej • Komfortowe zakwaterowanie • Preferowana forma współpracy – b2b