Pracownik Robót Bitumicznych

Polska Żywiec, Skoczów, Czechowice Dziedzice
798 056 274
 justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl

Firma zajmującą się m. in. utrzymaniem dróg i autostrad, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Pracownik robót bitumicznych

Miejsce pracy: Skoczów, Czechowice Dziedzice, Żywiec

Aplikuj, jeśli:

  • Posiadasz uprawnienia do cięcia asfaltu, na młot udarowy/pneumatyczny
  • Masz uprawnienia na walec drogowy, układarkę do asfaltu, frezarkę, kat. C+E
  • Masz doświadczenie jako operator stołu/guzikowy
  • Masz praktykę przy robotach bitumicznych
  • Mile widziane całe brygady

Zadania:

  • Praca przy masach bitumicznych
  • Praca całoroczna – w okresie zimowym praca przy utrzymaniu dróg

Warunki zatrudnienia:

  • Umowa o pracę,
  • Każda nadgodzina płatna 100%,
  • Zapewniony przejazd z bazy do miejsca wykonywania pracy
  • Możliwość finansowania dojazdów do pracy dla całych brygad

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia w formie CV lub kontakt telefoniczny Tel. 798 056 274
Nie odbieram? Wyślij SMS o treści „PRACE DROGOWE” – Oddzwonię!