Pracownik produkcji – praca na lakierni, ślusarni – Kraków

Polska Kraków, ul. Ciepłownicza
518 215 122
 ar@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

praca na długi okres
od zaraz
premie dla pracowników budowlanych
premie
umowa o pracę
umowa

Krakowska firma budowlano – produkcyjna  z ponad 30-letnią tradycją zatrudni na stanowisku:

Pracownik produkcji – praca na lakierni, ślusarni

Miejsce pracy:   Kraków

Zadania:

  • Pakowanie i rozpakowywanie elementów do lakierowania
  • Zawieszanie elementów w lakierni
  • Utrzymywanie porządku w lakierni
  • Pomoc przy pracach ślusarskich – szlifowanie, cięcie elementów stalowych

Oferujemy:

  • Stałą współpracę na podstawie umowy o pracę
  • Jednozmianową pracę od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 – 15:00
  • Ewentualne nadgodziny płatne 150%
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia (zadzwoń i dopytaj o szczegóły)

Oczekiwania:

  • Pozytywne nastawienie i chęć do pracy
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Odpowiedzialność, komunikatywność, zaangażowanie

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ar@pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny – 518 215-122  (Ania)

Nie odbieram? Wyślij SMS o treści PRODUKCJA KRAKÓW. Oddzwonię!