Pracownik ogólnobudowlany- Niemcy. Darmowy dojazd i zakwaterowanie

Polska Gliwice    10-13 euro/h
536549290
 mw@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
zakwaterowanie
kwatera
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
odzież zagwarantuje pracodawca
odzież
oferta pracy z 10 godzinnym dniem
praca 10h
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
współpraca na budowie
stała praca
umowa o pracę
umowa
oferta pracy z zaliczkami
zaliczki
zgrany zespół

Znana polska firma budowlana z kilkunastuletnią tradycją, prężnie działająca na terenie Niemiec, Austrii i Holandii, specjalizująca się w budownictwie konstrukcyjnym, zatrudni Pracownika na stanowisku:

Pracownik ogólnobudowlany

Miejsce pracy: Niemcy

Inwestycje: budynki wielorodzinne, obiekty przemysłowe, lokale użyteczności publicznej

Wynagrodzenie: na początek 10-13euro/h na rękę.

Zadania: Montaż/demontaż gotowych prefabrykatów.

 Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na ww. stanowisku,
  • Znajomość obsługi zwyżki,
  • Uprawnienia na zwyżki IPAF (mile widziane),
  • Certyfikat VCA (w przypadku braku firma pomaga wyrobić),
  • Wiedza i doświadczenia z zakresu prac ciesielskich i betoniarskich,
  • Znajomość materiałów.

Firma gwarantuje:

  • Stabilne i stałe zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę,
  • Transport z Polski do miejsca pracy w Niemczech,
  • Możliwość pobrania zaliczki,
  • Bezpłatne, komfortowe zakwaterowanie z dostępem do Internetu i mediów – bardzo dobre warunki,
  • Przejazdy na terenie Niemiec,
  • Wysokiej klasy narzędzia oraz odzież ochronną,
  • Gwarancję godzin,
  • Zjazdy do Polski na co drugi weekend,
  • Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV  za pomocą przycisku “ZGŁOŚ SIĘ” lub  kontakt telefoniczny 536 549 290 (Martyna).Jeżeli nie odbieram – Napisz SMS o treści “PREFABRYKATY” – Oddzwonię!