Pracownik ogólnobudowlany do Niemiec- niemiecka umowa o pracę

Niemcy Ingersheim     1800-2300 euro netto
536549290
 mw@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
zakwaterowanie
kwatera
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
odzież zagwarantuje pracodawca
odzież
współpraca na budowie
stała praca
umowa o pracę
umowa
zgrany zespół

Rodzinna firma budowlana istniejąca od 2002 roku zajmująca się budownictwem mieszkaniowym prywatnym i przemysłowym, poszukuje pracownika na stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany

Miejsce pracy: Niemcy- Ingersheim

Zadania: Prace budowlane, monterskie, stany surowe

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracach ciesielskich, zbrojarskich i murarskich,
  • Czytanie planów technicznych,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Zaangażowanie i chęć do pracy,
  • Znajomość języka niemieckiego (warunek niekonieczny).

Firma gwarantuje:

  • Stabilne i stałe zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę maksymalnie 10 godzin,
  • Bezpłatne, komfortowe zakwaterowanie,
  • Przejazdy na terenie Niemiec,
  • Odzież i narzędzia do pracy.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV  za pomocą przycisku “ZGŁOŚ SIĘ” lub  kontakt telefoniczny 536 549 290 (Martyna).

Jeżeli nie odbieram – Napisz SMS o treści “NIEMCY” – Oddzwonię!