Pracownik ogólnobudowlany – Cieśla – Zbrojarz – Murarz – od zaraz

Polska Olsztyn (Gutkowo)    min. 28-30 netto/h
 kl@pracownicybudowlani.pl

Firma, która kompleksowo przeprowadza inwestycje pod klucz zatrudni pracowników na stanowisko:

Pracownika ogólnobudowlanego (Cieśla/Zbrojarz/Murarz)

Miejsce pracy: Olsztyn (Gutkowo)

Stawka: min. 28 – 30 zł netto/h

Inwestycje: Bloki mieszkalne

Zadania:

  • Przygotowanie zbrojeń, szalunków, murowanie, prace porządkowe.

Wymagania:

  • Doświadczenie – mile widziane,
  • Nie wymagamy potwierdzenia umiejętności na papierze.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, zlecenia, rozliczenia z metra bądź na własnej działalności,
  • Pracę od poniedziałku do piątku – weekendy wolne.

Zadzwoń 537 504 404 – Karolina. Nie odbieram? Wyślij sms „Olsztyn” – oddzwonię

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
odzież
oferta pracy z 10 godzinnym dniem
praca 10h
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend