Pracownik ogólnobudowlany – Cieśla lub Murarz, Pabianice

Polska Pabianice    30 zł na rękę
518-200-962
 kampanie@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
odzież zagwarantuje pracodawca
odzież
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
współpraca na budowie
stała praca
oferta pracy ze stawką powyżej 25 zł na godzinę
stawka>25zł
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
oferta pracy z zaliczkami
zaliczki

Polska firma budowlana Niwa poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik ogólnobudowlany (szalunki lub  murowanie) – Cieśla lub Murarz

Praca bez pośredników i agencji. Dzwoń.

Miejsce pracy: Pabianice. Jest dowóz do miejsca pracy.

Inwestycja: blok 6-piętrowy.

Stawka 30 zł netto na rękę.

Zadania:

– prace szalunkowe ( systemowe szalunki typu Peri),

– dla murarzy – murowaniem silką.

Wymagamy:

doświadczenia w pracach na szalunkach (stany surowe) lub murarskich,

– samodzielności i odpowiedzialności,

– chęci do pracy.

Zapewniamy:

– zatrudnienie na podstawie  umowy o pracę,

– mamy zakwaterowanie dla osób poza miastem,

– pracę od 7-17 + soboty dla chętnych,

– niezbędne narzędzia do pracy i odzież,

– wypłatę do 10-go na konto.

Prosimy o kontakt TYLKO zdecydowanych osób, bez doświadczenia i do przyuczenia prosimy nie dzwonić.

Skontaktuj się  +48 518-200-962 (lub napisz SMS „Pabianice”.

Biuro czynne do 16 od pn-pt. Po 16 prosimy o sms – oddzwonimy.

prześlij swoje CV na e-mail: kampanie@pracownicybudowlani.pl