domki szkieletowe + wykończenia

Praca przy budowie domków szkieletowych + wykończenia – Śląsk
Polska Śląsk    od 18 zł netto/h - stawka rośnie
518-200-962
 alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

praca w delegacjach
delegacje
wypłacanie diet benefit oferty pracy
diety
zakwaterowanie
kwatera
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
odzież zagwarantuje pracodawca
odzież
oferta pracy z 10 godzinnym dniem
praca 10h
umowa o pracę
umowa

Zadania

  • Wznoszenie budynków szkieletowych.
  • Prace wykończeniowe.

Wymagania

  • doświadczenie w pracach budowlanych ( cieśla, zbrojarz, murarz, tynkarz, prace wykończeniowe)
  • oraz doświadczenie przy budowie domków drewnianych

Dodatkowe informacje o pracy

Pracownik ogólnobudowlany – Śląsk Masz doświadczenie w pracach budowlanych? Pracowałeś na wykończeniach? A może przy budowie budynków szkieletowych? Super – czekamy na Ciebie i zabierz kolegę ze sobą. ? Praca w delegacjach. Baza przyjazdowa-wyjazdowa – Bielsko-Biała. Zadzwoń i dowiedz się więcej! Czekam: 518 200 962. Wolisz napisać SMS „budowlanka”? Odpowiem. E-mail do wysyłki CV: alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl Nr wpisu do Rejestru: 13 471