Pracownik ogólnobudowlany (cieśla szalunkowy, zbrojarz, murarz) oraz Pomocnik. Śląsk

Polska    Stawka: do ustalenia z kierownikiem bezpośrednio według lat stażu i umiejętności. Od 25 zł na rękę dla pomocnika (z doświadczeniem na żelbetach), od 30 zł na rękę dla fachowca.
 kampanie@pracownicybudowlani.pl

Polska ogólnobudowlana firma MEGABUD-KP Sp. Z o.o., świadcząca kompleksowe usługi ogólnobudowlane na terenie śląska, w celu wsparcia zespołu, zatrudni osoby na stanowisko:

Stanowisko:  Pracownik ogólnobudowlany (cieśla szalunkowy, zbrojarz, murarz) oraz Pomocnik

Miejsce pracy: Pyskowice, Gliwice, Zabrze.

Praca stacjonarna.

Stawka:  do ustalenia z kierownikiem bezpośrednio według lat stażu i umiejętności.  Od 25 zł na rękę dla pomocnika (z doświadczeniem na żelbetach),

od 30 zł na rękę dla fachowca.

Zadania:

  • Prace w stanie surowy, żelbetowe,
  • Praca na systemach szalunkowych typu DOKA, PERI,
  • Wiązanie zbrojeń,
  • Murowanie.

Wymagania:

  • Doświadczenie na żelbetach – KONIECZNIE, dla pomocników także,
  • Chęć do pracy,
  • Odpowiedzialność i uczciwość – warunek obowiązkowy,
  • Brak miłości do alkoholu.

 Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie w dowolnej formie (kto jak woli),
  • Praca od pn-pt, od 7 do 16 (17), (sobota dla chętnych),
  • Wynagrodzenie 1 raz w mc go 10-go,
  • Zaliczki dla odpowiedzialnych osób w razie potrzeb,
  • Odzież roboczą i niezbędne narzędzia.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny

502 267 530 lub pisz sms „megabud-kp”  – na pewno oddzwonię!

Znajdziesz nas na WhatsApp.

Co możemy Ci zaoferować

praca z premią
nagrody
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
odzież
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
oferta pracy z zaliczkami
zaliczki