Pracownik działu technicznego instalacji sanitarnych

Polska Kornice, woj. śląskie    od 3 500 zł brutto
32 415 43 38
 rekrutacja@ekookna.pl

Co możemy Ci zaoferować

MultiSport od pracodawcy
MultiSport
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
premie dla pracowników budowlanych
premie
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
odzież zagwarantuje pracodawca
ubezpieczenie

Zadania:

  • umiejętność doboru technologii do zastosowań praktycznych,
  • znajomość montażu instalacji gazowych, kanalizacyjnych, wodnych, wentylacyjnych
    i klimatyzacyjnych,
  • dobór i zamówienie materiałów do prac,
  • ciągłe pogłębianie wiedzy i kwalifikacji związanych z izolacjami przemysłowymi.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • doświadczenie 5 letnie w zakresie:
    – obsługi, montażu, konserwacji i serwisu instalacji klimatyzacji,
    – obsługi, montażu, konserwacji i serwisu instalacji wentylacji wraz z centralami wentylacyjnymi,
    – obsługi, montażu, konserwacji i serwisu instalacji wod-kan,
    – obsługi, montażu, konserwacji i serwisu instalacji gazowej,
  • mile widziana obsługa programu typu AutoCad,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego oraz sporządzania rysunków,
  • dyspozycyjność do pracy I lub II-zmianowej (w zależności od potrzeb również weekendy).

Pracując u nas, możesz liczyć na:

  • premie miesięczne i świąteczne,
  • umowę o pracę,
  • dodatek stażowy,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • stołówkę pracowniczą,
  • benefity dla rodziców*,
  • zorganizowany dojazd do pracy**,
  • rabaty na produkty firmowe oraz usługi i towary oferowane przez naszych Partnerów.