Pracownik do nawierzchni betonowych/Posadzkarz

Polska Poznań, Konin    do ustalenia bezpośrednio z kierownikiem
518-200-962
 alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
praca w delegacjach
delegacje
wypłacanie diet benefit oferty pracy
diety
praca z premią
nagrody
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
odzież zagwarantuje pracodawca
odzież
zakwaterowanie oferowne przez pracodawcy
pokój 2-os.
posiłek dla pracowników
posiłek
oferta pracy z 10 godzinnym dniem
praca 10h
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
oferta pracy z zaliczkami
zaliczki

Miejsce pracy: Poznań i Konin. Praca w delegacjach.

Wynagrodzenie:  od 20 zł netto/h, stawka do ustalenia bezpośrednio z kierownikiem.

Baza przyjazdowa i wyjazdowa Poznań (Wilda).

Rozpoczęcie pracy – II połowa stycznia – luty.

 Zakres obowiązków:

  • budowa nawierzchni betonowych zewnętrznych,
  • zacieranie,
  • praca na maszynach do układania betonu.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na umowie o pracę (1 mc okres próbny),
  • praca jednozmianowa po 10 godz. dziennie,
  • darmowe zakwaterowanie,
  • obiad,
  • wypłata do ostatniego dnia miesiąca,
  • diety,
  • narzędzia i odzież.

Wymagamy:

  • doświadczenia na ww. stanowisku,
  • samodzielności przy układaniu nawierzchni betonowych,
  • prawo jazdy kat B,
  • prawo jazdy kat C lub E – mile widziane,
  • uprawnienia na przecinarki drogowe oraz na układarki – również są mile widziane.

Proszę o kontakt tylko osoby zainteresowane pracą. Zadzwoń i dowiedz się więcej! Czekam: 518 200 962. Wolisz napisać SMS – napisz „posadzkarz”.

E-mail do wysyłki CV: : alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl

O Pracodawcy:

Firma z Poznania, która zajmuje się naprawą i budową nawierzchni betonowych i asfaltowych.