Pracownik do nawierzchni betonowych/Betoniarz/Pilarz/Posadzkarz

Polska Poznań, Września, Świebodzin, Gdańsk
537 504 404
 jg@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
zakwaterowanie
kwatera
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
odzież zagwarantuje pracodawca
odzież
zakwaterowanie oferowne przez pracodawcy
pokój 2-os.
posiłek dla pracowników
posiłek
oferta pracy z 10 godzinnym dniem
praca 10h
współpraca na budowie
stała praca
umowa o pracę
umowa
zgrany zespół

Firma z Poznania, która zajmuje się naprawą i budową nawierzchni betonowych i asfaltowych, poszukuje:

Pracowników do nawierzchni betonowych/Betoniarz/Pilarz/Posadzkarz

Miejsce pracy: delegacje na terenie Polski

Wynagrodzenie:  17-30 zł netto/h, stawka do ustalenia bezpośrednio z kierownikiem.

Bazy przyjazdowa i wyjazdowe – Poznań, Września, Świebodzin bądź Gdańsk

 Zakres obowiązków:

  • budowa nawierzchni betonowych zewnętrznych,
  • zacieranie, cięcie i inne prace związane z budową bądź remontem nawierzchni betonowych,
  • praca na maszynach do układania betonu.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na umowie o pracę,
  • praca jednozmianowa po 10 godz. dziennie,
  • darmowe zakwaterowanie – wynajęte mieszkanie bądź hotel (pokoje 2/3 osobowe).
  • obiad,
  • wypłata do ostatniego dnia miesiąca,
  • diety, bezpłatny przejazd z miejsc wyjazdowych,
  • narzędzia i odzież.

Wymagamy:

  • doświadczenia na ww. stanowisku – mile widziane,
  • samodzielności przy układaniu nawierzchni betonowych – mile widziane,
  • prawo jazdy kat B – warunek konieczny,
  • uprawnienia na przecinarki drogowe oraz na układarki – również są mile widziane.

Proszę o kontakt tylko osoby gotowe do pracy w delegacjach. Jeśli nie odbieram napisz SMS „NAWIERZCHNIE” – oddzwonię.

537 504 404 jg@pracownicybudowlani.pl