PRACA DLA MONTERA KLIMATYZACJI I WENTYLACJI – WARSZAWA

MONTER KLIMATYZACJI I WENTYLACJI - WARSZAWA
Polska WARSZAWA
502267530
 dk@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
praca z premią
nagrody
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
premie dla pracowników budowlanych
premie
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
współpraca na budowie
stała praca
umowa o pracę
umowa
wolny weekend
zgrany zespół

Firma świadcząca kompleksowe usługi w zakresie wykonawstwa instalacji klimatyzacji, wentylacji, centralnego ogrzewania obecnie poszukuje kandydata na stanowisko:

Monter urządzeń klimatyzacji i wentylacji

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Montaż urządzeń klimatyzacyjnych, systemów VRV (VRF)
  • Montaż i rozkładanie instalacji freonowych
  • Montaż urządzeń wentylacyjnych (wentylatory, klapy p.poż, nawiewniki, przepustnice)
  • Montaż instalacji wentylacyjnych (przewody okrągłe, przewody prostokątne)
  • Wszelkie prace związane z zawodem montera urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, spawanie i lutowanie.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie związane z kompleksowym montażem urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Sumienność i odpowiedzialność
  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w prężnie działającej firmie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość dalszego rozwoju oraz zdobycia doświadczenia
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalone indywidualnie (3500-5500 netto), terminowe rozliczenia

Osoby zainteresowane i zdecydowane podjęciem pracy prosimy o Kontakt telefoniczny  lub SMS –  502 267 530.